Kevser Fıstık olarak edindiğimiz itibarımızı; bizi biz yapan, iş felsefemizi güçlendiren ve faaliyetlerimizi yürüttüğümüz endüstride hizmet kalitemizi arttıran değerlerimize borçluyuz.

1. Dürüstlük

İtibarınız başkalarının elindedir, onu kontrol edemezsiniz. Kontrol edebileceğiniz tek şey karakterinizdir.

Dr. Wayne W. Dyer

Kevser Fıstık, faaliyetlerini geliştirmek amacıyla müşterileri ve tedarikçileri ile kalıcı ilişkiler kurmaya özen göstermektedir. Bunu başarabilmenin altın kuralı ise ticari ilişkilerde dürüstlük ve şeffaflığın sağlanmasıdır. Bu kuralı her daim göz önünde bulunduran Kevser fıstık, faaliyetleri karşılıklı bir güven ve saygı çerçevesinde yürütmek amacıyla dürüst ve şeffaf olmaya fazlasıyla önem vermektedir.

2. Bağlılık

Katılım olmadıkça, bağlılık da olmaz. Bunu bir kenara yazın, gerekirse üzerine bir yıldız işareti koyun, daire içine alın, altına bir çizgi çekin. Katılım yoksa bağlılık da yoktur.

Stephen R. Covey

Kevser Fıstık, müşterileri tarafından talep edilen yüksek standartları yerine getirmek amacıyla tedarikçileri ile olan faaliyetlerini bağlılıkla sürdürmektedir. Bununla birlikte, gerek tarım arazilerine gerekse fabrikalara yapılan düzenli ziyaretler ile tedarikçilerin  pazarına uygun kalite kontrol sistemlerini ve gıda güvenliği prosedürlerini yerine getirebilmeleri için gerekli destek sağlanmaktadır.

3. Güvenilirlik

Verilen sözler, insan gücünün yettiği ölçüde geleceği öngörülebilir ve güvenilir bir biçimde şekillendirmenin insana özgü benzersiz bir yoludur.

Hannah Arendt

Mevcut piyasa koşulları ne olursa olsun ürünlerin belirtilen tarihte müşterilere tedarik edilmesi son derece önem arz etmektedir.

4. Sosyal Sorumluluk

Bugünün sorumluluğunu görmezden gelerek yarının sorumluluğundan kaçamazsınız.

Abraham Lincoln

Yeni tedarikçilerin uygunluk değerlendirilmesi yapılırken yaralanma riski veyahut işten kaynaklanan rahatsızlık durumlarında tıbbi tedavi alma imkanının bulunması birincil öncelikler arasındadır.

5. Uzmanlık

Bilgi öğrenerek, güven şüphe duyarak, beceri deneyimleyerek ve aşk severek kazanılır.

Thomas Szasz, M.D.

Kevser Kuruyemiş; Kuruyemiş, Kuru Meyve  tedarikinde uzmanlıkla faaliyetlerini yürütmesi sayesinde itibar kazanmış bir şirkettir. Emtia ticareti yapmak, ürünler hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olmayı ve uluslararası pazarların yapısını kavramak amacıyla uzun yıllara dayanan bir deneyim gerektirmektedir.

 

6. İnovasyon

İnovasyon, özel bir girişimcilik aracıdır, refah oluşturmak için yeni bir kapasite meydana getiren kaynaklar sağlayan bir eylemdir.

Peter F Drucker

Kevser Fıstık olarak müşterilerimizin yeni ürünler geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla her daim yeni fikirler üretmekteyiz.